Czas realizacji i koszty dostawy

WSTĄŻKI

 

Czas oczekiwania na wysyłkę

do 3 dni roboczych, w zależności od ilości oraz dostępności kolory wstążki mogą zostać wysłane szybciej. Wstążki są robione metodą hand-made co wpływa na czas dostawy.

 

Dostawa

Wstążki wysyłamy kurierem DPD lub poprzez Paczkomat inPost - wybór podczas składania zamówienia. Przesyłka jest właściwie zabezpieczona, aby zapobiec ewentualnym uszkodzeniom w trakcie transportu. Koszt kuriera to 13 zł brutto, a koszt Paczkomatu to 11 zł brutto.

 


 

 

ZAPROSZENIA I PAPETERIA ŚLUBNA

 

Czas oczekiwania na projekt do akceptacji 

do 7 dni roboczych (czas liczony od odesłania wypełnionego formularza z danymi lub zaksięgowania zaliczki w wysokości 30% kwoty zamówienia). Pliki do akceptacji wysyłamy mailowo.

 

Czas oczekiwania na wysyłkę zaproszeń 

do 15 dni roboczych od momentu akceptacji projektu lub zaksięgowania przelewu (pozostałej kwoty za zamówienie). Jest to czas na przygotowanie plików do druku, druk, ewentualnie zdobienia, skompletowanie zamówienia i wysyłkę.

 

Dostawa

Naszą papeterię wysyłamy kurierem DPD lub poprzez Paczkomat inPost. Przesyłka jest właściwie zabezpieczona, aby zapobiec ewentualnym uszkodzeniom w trakcie transportu. Koszt kuriera to 13 zł brutto, a koszt Paczkomatu to 11 zł brutto.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl