Cennik

ZAPROSZENIA Z GOTOWYCH WZORÓW 

Zaproszenia standardowe z naszej oferty (wzory zaproszeń - kliknij), są przemyślanymi kompletami zaproszeń, w których każdy element doskonale do siebie pasuje. Warto dodać, że w każdym z naszych gotowych wzorów zaproszeń istnieje możliwość modyfikacji poszczególnych elementów. O wszelkie zmiany prosimy pytać pod adresem sklep@bysimple.pl 

Nakład minimalny 30 szt. W przypadku mniejszych nakładów doliczona zostaje dopłata. O mniejsze ilości prosimy pytać mailowo.

 

 


  

PROJEKTY INDYWIDUALNE - od 100 do 250 zł

Jeśli wśród naszych gotowych wzorów nie znaleźliście swoich wymarzonych zaproszeń prosimy o kontakt. Z chęcią zaprojektujemy je dla Was. W celu ustalenia szczegółów projektu indywidualnego prosimy o kontakt mailowy.

 


 

PERSONALIZACJA ZAPROSZEŃ - w cenie

Cena zaproszeń w standardzie zawiera personalizację, a więc zaproszenia posiadają  nadrukowane imiona oraz nazwiska osób zaproszonych. Istnieje również możliwość zamówienia dodatkowych (zapasowych) zaproszeń bez personalizacji, które posiadają miejsce wykropkowane na ręczne wypisanie danych gości.

 


 

PERSONALIZACJA KOPERT - od 1,5 do 2,5 zł/szt.

Za dodatkową opłatą możecie Państwo zamówić opcję personalizacji kopert. Nadruk dostosowywany jest do wzoru zaproszenia, tak, aby pasował do kompletu. Istnieje możliwość wykonania eleganckich naklejek z personalizacją do naklejenia na koperty, personalizacji kopert czarnym oraz białym kolorem, jak również innymi kolorami.  Istnieje możliwość personalizacji jednostronnie lub dwustronnie.

Personalizacja czarny jednostronnie - 1,5 zł/szt.
Personalizacja czarny dwustronnie - 2,5 zł/szt.

Personalizacja kolor biały, jednostronnie - 2 zł/szt.

 


 

 

KOMPLETOWANIE ZAPROSZEŃ -  od 1 do 2,5 zł/szt.


Standardowo zaproszenia oraz ewentualne dodatkowe elementy (np. dodatkowe karty zaproszeń, wklejki z nadrukiem do kopert, wstążki, laki, itp.) wysłane są jako osobne elementy, które należy skompletować samodzielnie. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wykonania usługi kompleksowego złożenia wszystkich elementów w zaproszenia gotowe do rozdania. Przy takiej usłudze personalizowane karty zaproszeń i pozostałe elementy są składane w całość (karty zaproszenia przewiązane wstążką/sznureczkiem, wklejki są wklejane do kopert, wszystkie elementy wkładane do odpowiednich kopert). Cena uzależniona od ilości elementów w zaproszeniu do skompletowania (wklejki, naklejki, wstążki itp.)

 


 

 

PROJEKT  ŚLUBNEJ MAPKI - od 80,00 zł do 150 zł


Do gotowego wzoru zaproszenia istnieje możliwość za dodatkową opłatą wykonania projektu personalizowanej mapki. W tym celu należy przesłać screen (dobrej jakości) lub link do google maps z zaznaczoną dokładną trasą, a także opis innych ważnych punktów, które powinny znaleźć się na mapce. Cena uzależniona jest od ilości szczegółów zawartych na mapce.

 


 

 

MODYFIKACJE GRAFICZNE ZAPROSZEŃ - wycena indywidualna


Zaproszenia oraz dodatki (winietki, plan stołów itp.) realizowane z gotowego projektu dostępnego w sklepie na życzenie klienta mogą być edytowane w zakresie: zmiana koloru poszczególnych elementów i tekstów, zmiana fontów i treści/układu tekstów, drobne modyfikacje graficzne projektu (usunięcie określonego elementu, przesunięcie elementu). Koszty modyfikacji ustalane są indywidualnie w zależności od ilości wprowadzonych zmian. Cena 0 zł - 100 zł.

 


 

 

DODATKOWE ELEMENTY/ZDOBIENIA - wycena indywidualna

Każde zaproszenie dostępne w naszym sklepie posiada dokładny opis co wchodzi w skład poszczególnego zaproszenia. Ilość kart w zaproszeniu można modyfikować. Istnieje również możliwość zamówienia elementów dodatkowych jak np. nić lub tasiemka, inny kolor koperty, inny wzór lub kolor odbicia lakowego lub rezygnacja z tego lub innego elementu zaproszenia. Możemy także wykonać złocenia lub innego rodzaju uszlachetnienia. Wszelkie zapytania o modyfikacje prosimy kierować na nasz adres e-mail. Wycenia takich zaproszeń jest indywidualna w zależności od ilości elementów składających się na zaproszenia. 

 • Odbicie lakowe - 2,50 zł/szt.
 • Ręcznie robiona wstążka - wycena indywidualna uzależniona od rozmiarów oraz ilości
 • Wklejka do koperty - 2,5 zł/szt.
 • Karta RSVP - 2,50 zł/szt., z papieru czerpanego oraz bawełnianego  - 3 zł/szt.
 • Dodatkowa karta zaproszenia - 3 zł/szt., z papieru czerpanego oraz bawełnianego - 4 zł/szt.
 • Opaska kolorowa lub biała bez nadruku - 1 zł/szt.
 • Opaska kolorowa lub biała z nadrukiem - 1,50 zł/szt.
 • Opaska z białym drukiem - 2,5 zł/szt.
 • Opaska transparentna bez nadruku - 1 zł/szt.
 • Obwoluta transparentna na karty zaproszeń bez nadruku - 2 zł/szt.
 • Tasiemka lub nić - 0,50 zł/szt.
 • Ręczne złocenie folią - 2,50 zł/szt.
 • Naklejka adresowa na kopertę - 1,5 zł/szt.

 


 

 

DODATKOWA WERSJA TEKSTOWA ZAPROSZEŃ - 25 zł za każdą dodatkową wersję

Jeśli potrzebujecie zaproszenie z innym tekstem dla kogoś ze swoich gości, to oczywiście istnieje możliwość przygotowania takiego zaproszenia. Cena za każdą dodatkową wersję tekstową wynosi 25 zł. 

Jeśli zaproszenie ma być w innym języku to prosimy o przesłanie dokładnej treści do zamieszczenia na zaproszeniach, ponieważ nie tłumaczymy tekstów we własnym zakresie.

 


 

 

USŁUGA EKSPRESOWEJ REALIZACJI ZAPROSZEŃ - dopłata w wysokości 25% kwoty zamówienia

Jeśli zależy Wam na przyśpieszeniu realizacji zamówienia to oferujemy taką usługę wyłącznie na gotowe projekty zaproszeń. Przygotowanie projektu zostaje skrócone do 3 dni roboczych, natomiast druk do 10 dni roboczych. By przyśpieszyć proces realizacji zamówienia wartość za zamówienie zostaje powiększona o 25%, a opłata za zamówienie pobierana jest z góry.

 


 

DODRUK ZAPROSZEŃ

Jeśli chcecie domówić zaproszenia to oczywiście istnieje taka możliwość. Dodruki realizujemy według projektu, według którego realizowane było zamówienie na zaproszenie. Istnieje możliwość wprowadzenia niewielkich zmian jak np. zmiana terminu potwierdzenia obecności. W przypadku dodruku do ceny zaproszenia/zaproszeń doliczona zostaje jednorazowo kwota 30 zł. 

 


 

*Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.
Powyższy cennik obowiązuje do 31.12.2021 roku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl