Cennik

ZAPROSZENIA Z GOTOWYCH WZORÓW 

Zaproszenia standardowe z naszej oferty (wzory zaproszeń - kliknij), są przemyślanymi kompletami zaproszeń, w których każdy element doskonale do siebie pasuje. Warto dodać, że w każdym z naszych gotowych wzorów zaproszeń istnieje możliwość modyfikacji poszczególnych elementów. O wszelkie zmiany prosimy pytać pod adresem sklep@bysimple.pl 

Nakład minimalny 30 szt. W przypadku mniejszych nakładów doliczona zostaje dopłata. O mniejsze ilości prosimy pytać mailowo.

 

 


  

PROJEKTY INDYWIDUALNE - wycena indywidualna

Jeśli wśród naszych gotowych wzorów nie znaleźliście swoich wymarzonych zaproszeń prosimy o kontakt. Z chęcią zaprojektujemy je dla Was. W celu ustalenia szczegółów projektu indywidualnego prosimy o kontakt mailowy.

 


 

PERSONALIZACJA ZAPROSZEŃ - w cenie

Cena zaproszeń w standardzie zawiera personalizację, a więc zaproszenia posiadają  nadrukowane imiona oraz nazwiska osób zaproszonych. Istnieje również możliwość zamówienia dodatkowych (zapasowych) zaproszeń bez personalizacji, które posiadają miejsce wykropkowane na ręczne wypisanie danych gości.

 


 

PERSONALIZACJA KOPERT - od 1 do 2 zł/szt.

Za dodatkową opłatą możecie Państwo zamówić opcję personalizacji kopert. Nadruk dostosowywany jest do wzoru zaproszenia, tak, aby pasował do kompletu. Istnieje możliwość wykonania eleganckich naklejek z personalizacją do naklejenia na koperty, personalizacji kopert czarnym oraz białym kolorem, jak również innymi kolorami.  

Personalizacja kolor czarny - 1 zł/szt.
Personalizacja kolorowa - 1,5 zł/szt.
Personalizacja kolor biały - 2 zł/szt.


 

 

KOMPLETOWANIE ZAPROSZEŃ -  od 1 do 2,5 zł/szt.


Standardowo zaproszenia oraz ewentualne dodatkowe elementy (np. dodatkowe karty zaproszeń, wklejki z nadrukiem do kopert, wstążki, laki, itp.) wysłane są jako osobne elementy, które należy skompletować samodzielnie. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wykonania usługi kompleksowego złożenia wszystkich elementów w zaproszenia gotowe do rozdania. Przy takiej usłudze personalizowane karty zaproszeń i pozostałe elementy są składane w całość (karty zaproszenia przewiązane wstążką/sznureczkiem, wklejki są wklejane do kopert, wszystkie elementy wkładane do odpowiednich kopert). Cena uzależniona od ilości elementów w zaproszeniu do skompletowania (wklejki, naklejki, wstążki itp.)

 


 

 

PROJEKT  ŚLUBNEJ MAPKI - od 80,00 zł do 150 zł


Do gotowego wzoru zaproszenia istnieje możliwość za dodatkową opłatą wykonania projektu personalizowanej mapki. W tym celu należy przesłać screen (dobrej jakości) lub link do google maps z zaznaczoną dokładną trasą, a także opis innych ważnych punktów, które powinny znaleźć się na mapce. Cena uzależniona jest od ilości szczegółów zawartych na mapce.

 


 

 

MODYFIKACJE GRAFICZNE ZAPROSZEŃ - wycena indywidualna


Zaproszenia oraz dodatki (winietki, plan stołów itp.) realizowane z gotowego projektu dostępnego w sklepie na życzenie klienta mogą być edytowane w zakresie: zmiana koloru poszczególnych elementów i tekstów, zmiana fontów i treści/układu tekstów, drobne modyfikacje graficzne projektu (usunięcie określonego elementu, przesunięcie elementu). Koszty modyfikacji ustalane są indywidualnie w zależności od ilości wprowadzonych zmian. Cena 0 zł - 150 zł.

 


 

 

DODATKOWE ELEMENTY/ZDOBIENIA - wycena indywidualna

Każde zaproszenie dostępne w naszym sklepie posiada dokładny opis co wchodzi w skład poszczególnego zaproszenia. Ilość kart w zaproszeniu można modyfikować. Istnieje również możliwość zamówienia elementów dodatkowych jak np. nić lub tasiemka, inny kolor koperty, inny wzór lub kolor odbicia lakowego lub rezygnacja z tego lub innego elementu zaproszenia. Możemy także wykonać złocenia lub innego rodzaju uszlachetnienia. Wszelkie zapytania o modyfikacje prosimy kierować na nasz adres e-mail. Wycenia takich zaproszeń jest indywidualna w zależności od ilości elementów składających się na zaproszenia. 

 • Odbicie lakowe - 2,50 zł/szt.
 • Ręcznie robiona wstążka - wycena indywidualna uzależniona od rozmiarów oraz ilości
 • Wklejka do koperty - 2,5 zł/szt.
 • Karta RSVP - 2,50 zł/szt., z papieru czerpanego oraz bawełnianego  - 3 zł/szt.
 • Dodatkowa karta zaproszenia - 3 zł/szt., z papieru czerpanego oraz bawełnianego - 4 zł/szt.
 • Opaska kolorowa lub biała bez nadruku - 1 zł/szt.
 • Opaska kolorowa lub biała z nadrukiem - 1,50 zł/szt.
 • Opaska z białym drukiem - 2,5 zł/szt.
 • Opaska transparentna bez nadruku - 1 zł/szt.
 • Obwoluta transparentna na karty zaproszeń bez nadruku - 2 zł/szt.
 • Tasiemka lub nić - 0,50 zł/szt.
 • Ręczne złocenie folią - 2,50 zł/szt.
 • Naklejka adresowa na kopertę - 1,5 zł/szt.

 


 

 

DODATKOWA WERSJA TEKSTOWA ZAPROSZEŃ - 25 zł za każdą dodatkową wersję

Jeśli potrzebujecie zaproszenie z innym tekstem dla kogoś ze swoich gości, to oczywiście istnieje możliwość przygotowania takiego zaproszenia. Cena za każdą dodatkową wersję tekstową wynosi 25 zł. 

Jeśli zaproszenie ma być w innym języku to prosimy o przesłanie dokładnej treści do zamieszczenia na zaproszeniach, ponieważ nie tłumaczymy tekstów we własnym zakresie.

 


 

 

USŁUGA EKSPRESOWEJ REALIZACJI ZAPROSZEŃ - dopłata w wysokości 25% kwoty zamówienia

Jeśli zależy Wam na przyśpieszeniu realizacji zamówienia to oferujemy taką usługę wyłącznie na gotowe projekty zaproszeń. Przygotowanie projektu zostaje skrócone do 3 dni roboczych, natomiast druk do 10 dni roboczych. By przyśpieszyć proces realizacji zamówienia wartość za zamówienie zostaje powiększona o 25%, a opłata za zamówienie pobierana jest z góry.

 


 

*Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.
Powyższy cennik obowiązuje do 31.12.2020 roku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl