Dodatki ślubne

Na dole strony przykładowe zdjęcia naszych realizacji.

Wszystkie dodatki są graficznie dopasowywane do wybranego projektu zaproszeń. Istnieje możliwość przygotowania projektu indywidualnego dodatków ślubnych. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt pod adresem sklep@bysimple.pl. Standardowo dodatki należy zamawiać na ok. 1,5 miesiąca przed terminem ślubu. Istnieje możliwość wykonania dodatków w szybszym terminie jednak dokładnie jest to ustalane mailowo w zależności od obłożenia zamówieniami w danym czasie.


Wycena poszczególnych dodatków jest indywidualna w zależności od rozmiaru oraz uszlachetnień.

 


 

 

WINIETKI

- Stojąca składana pozioma - 9x10 cm (przed złożeniem)

- Leżąca nieskładana - 9x5 cm

- Stojąca kwadratowa 6,5×6,5 cm

- Okrągła - średnica 6,5 cm

- Winietka połączona z menu - format do ustalenia

*Wszystkie rodzaje winietek mogą posiadać dodatkowo dziurkowania, wstążki, sznureczki, złocenia oraz inne dodatki i uszlachetnienia. Istnieje możliwość przygotowania winietek w niestandardowym formacie.

 


 

 

MENU

- Karta pojedyncza leżąca - 20×9,5 cm

- Karta pojedyncza leżąca z winietką - 20x9,5 cm

- Składane (otwierane) - A5 do A6

- Stojące dwustronne składane (trójkąt/piramidka) - 11x15 cm (złożona)

- Stojące  składane - A4 na pół

*Wszystkie rodzaje kart menu mogą posiadać dodatkowo dziurkowania, wstążki, sznureczki, złocenia oraz inne dodatki i uszlachetnienia. Istnieje możliwość przygotowania menu w niestandardowym formacie. 

 


 

 

ZAWIESZKI NA BUTELKI

- okrągłe zawieszone na sznureczku lub wstążeczce - średnica 5 cm

- prostokątne zawieszone na sznureczku lub wstążeczce - rozmiar 6x10 cm

*Wszystkie rodzaje zawieszek mogą posiadać dodatkowo złocenia oraz inne dodatki i uszlachetnienia. Istnieje możliwość przygotowania zawieszek w niestandardowym formacie. 

 


 

 

PLAN STOŁÓW 

- Plan w formie osobnych karteczek dla każdego ze stołów. Kartki są do samodzielnego przyklejenia lub zawieszenia w ramce, na ścianie, tablicy bądź lustrze. 

- Plan stołów nadrukowany na dużym arkuszu papieru w formie plakatu. Plakat do samodzielnego zamieszczenia w ramce (produkt sprzedawany bez ramki), bądź przyklejenia na tablicy lub lutrze.

 - Plan nadrukowany na sztywnej tablicy z PCV lub przezroczystym akrylowym podłożu.

* Niektóre z formatów planów stołów mogą posiadać dodatkowo dziurkowania, wstążki, sznureczki, złocenia oraz inne dodatki i uszlachetnienia. Istnieje możliwość przygotowania planu w niestandardowym formacie. 

 


 

 

NUMERY STOŁÓW

- Stojące dwustronne składane - 11x15 cm (po złożeniu)

- Kartka jednostronnie zadrukowana do zamieszczenia w ramce - 10x15 cm

*Niektóre rodzaje numerów stołów mogą posiadać dodatkowo dziurkowania, wstążki, sznureczki, złocenia oraz inne dodatki i uszlachetnienia. Istnieje możliwość przygotowania numeru stołu w niestandardowym formacie. 

 


 

TABLICA POWITALNA

- Tablica z nadrukiem jednostronnym na białym, sztywnym podłożu z PCV do umieszczenia na sztaludze - 50x70 cm 

- Tablica z nadrukiem jednostronnym na przezroczystym podłożu akrylowym do zamieszczenia na sztaludze - 50x70

Istnieje możliwość zrobienia otworów w tablicach, które ułatwią powieszenie tablic np. na ozdobnych sznurkach. Dostępne są również inne rozmiary.

 


 

 

PERSONALIZOWANE NAKLEJKI

- Naklejki z personalizacją idealne do zamieszczenia np. na ciasteczkach z wróżbą lub innych prezencikach dla gości weselnych - rozmiar do ustalenia

 


 

 

LIST W BUTELCE

- Zestaw zawiera ramkę, ozdobną butelkę oraz karteczki przewiązane sznureczkiem. Na kartce znajdującej się w ramce zamieszczamy tekst z prośbą o zostawienie przez gości liścików dla młodej pary, które nowożeńcy przeczytają w swoją pierwszą rocznicę ślubu. Kartka zamieszczona w ramce stylistycznie dopasowana jest do wybranego wzoru papeterii oraz pozostałych dodatków. O dostępne kolory ramek oraz butelek prosimy pytać mailowo.

 

Nie wymieniliśmy dodatków, które chcielibyście mieć na swojej uroczystości? Napiszcie do nas z zapytaniem!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl