Jak zamówić

KROK 1

Składacie zamówienie w naszym sklepie, wybierając produkt (Lista produktów - kliknij), określając liczbę zaproszeń oraz dane zamawiającego. Minimalna ilość zamawianych zaproszeń to 30 sztuk. Przy mniejszych ilościach doliczana jest opłata. Zamówienia złożone na mniejsze ilości niż 30 szt. zostaną powiększone o dodatkową opłatę. W uwagach zamówienia możecie wprowadzić dodatkowe informacje.  Dodatkowe opcje są opisane pod każdym produktem oraz szczegółowo na podstronie Cennik. Rabaty, o których mowa w opisach produktów zostaną uwzględnione przez nas na fakturze pro-formie (cena z rabatem nie zostaje w sklepie automatycznie przeliczona). Dla Państwa wygody zamówienie można złożyć rownież mailowo.

 

KROK 2

Po złożeniu zamówienia przesyłacie nam arkusz excel, w którym należy umieścić informacje, które mają znaleźć się na zaproszeniach wraz z listą osób zapraszanych z odmienionymi już nazwiskami. Arkusz excel będzie do pobrania w trakcie składania zamówienia w formacie .xlsx lub przesłany mailowo. Jeśli nie posiadacie programu Excel, możecie przesłać listę gości w formacie .txt (Notatnik).

 

KROK 3

Gdy już mamy całość informacji od Was oraz zaksięgowaną zaliczkę (30% z kwoty zamówienia), przystępujemy do pracy nad projektem. Projekt przesyłamy mailowo do 7 dni roboczych.

 

KROK 4

W otrzymanym projekcie możecie wprowadzić do dwóch tur poprawek (każda kolejna tura poprawek będzie dodatkowo płatna). Kiedy projekt spełnia Wasze oczekiwania wysyłacie do nas informację z akceptacją projektu.

 

KROK 5

Po akceptacji projektu przez Was, czekamy na wpłatę pozostałej kwoty zamówienia i od momentu akceptacji projektu i/lub zaksięgowania wpłaty w ciągu 14 dni roboczych Wasze zaproszenia drukujemy, kompletujemy i wysyłamy kurierem.

 

KROK 6

W dniu wysyłki paczki otrzymacie od Nas numer listu przewozowego do śledzenia przesyłki.

 

W razie pytań lub niejasności skontaktujcie się z nami.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl