Jak zamówić

KROK 1

Zamówienie na zaproszenia w naszym sklepie należy składać mailowo. Należy wybrać kolekcję zaproszeń, która Was interesuje (Lista produktów - kliknij), określając liczbę zaproszeń oraz dane zamawiającego. Minimalna ilość zamawianych zaproszeń to 30 sztuk. Zamówienia złożone na mniejsze ilości niż 30 szt. zostaną powiększone o dodatkową opłatę. W uwagach zamówienia możecie wprowadzić dodatkowe informacje.  Dodatkowe opcje są opisane pod każdym produktem oraz szczegółowo na podstronie Cennik. Rabaty, o których mowa w opisach produktów zostaną uwzględnione przez nas na fakturze pro-forma (cena z rabatem nie zostaje w sklepie automatycznie przeliczona). 

 

KROK 2

W odpowiedzi na maila z zamówieniem otrzymacie od nas formularz do uzupełnienia, w którym znajdują się podstawowe informacje dotyczące Waszego ślubu i przyjęcia. Na jego podstawie przygotowane zostaną zaproszenia.

 

KROK 3

Gdy już mamy całość informacji od Was oraz zaksięgowaną zaliczkę (30% z kwoty zamówienia), przystępujemy do pracy nad projektem. Projekt przesyłamy mailowo do 7 dni roboczych (w przypadku ekspresowej realizacji do 3 dni roboczych).

 

KROK 4

W otrzymanym projekcie możecie wprowadzić do dwóch tur poprawek (każda kolejna tura poprawek będzie dodatkowo płatna). Kiedy projekt spełnia Wasze oczekiwania wysyłacie do nas informację z akceptacją projektu.

 

KROK 5

Po akceptacji projektu przez Was, czekamy na wpłatę pozostałej kwoty zamówienia i od momentu akceptacji projektu i/lub zaksięgowania wpłaty w ciągu 15 dni roboczych Wasze zaproszenia drukujemy, kompletujemy i wysyłamy kurierem (w przypadku ekspresowej realizacji czas wynosi do 10 dni roboczych).

 

KROK 6

Starannie zapakowane zamówienie czeka na wysyłkę. W dniu wysyłki paczki otrzymacie od nas numer listu przewozowego do śledzenia paczki.

 

W razie pytań lub niejasności skontaktujcie się z nami.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl