Niepewny termin ślubu? Mamy na to sposób!
Niepewny termin ślubu? Mamy na to sposób!

 

Kochani, jesteśmy świadomi, że wiele par znalazło się w trudnej sytuacji w związku z obecnymi wydarzeniami. Doskonale wiemy, jak dużo serca i czasu wkładacie w przygotowania do tego wyjątkowego dnia, dlatego chcemy pomóc Wam najlepiej, jak potrafimy. W związku z tym parom, które wahają się nad zamówieniem zaproszeń przez wzgląd na niepewność co do terminu, ślubu dajemy opcję złożenia zamówienia na zaproszenia z opóźnionym drukiem aż do momentu, kiedy termin ślubu będzie ostatecznie potwierdzony i w 100% pewny. Jeśli będziecie zmuszeni do zmiany terminu ślubu, data zostanie zaktualizowana również na zaproszeniach, a ich realizacja nastąpi w ustalonym indywidualnie terminie.

Dla par, które już zrealizowały u nas zamówienia na zaproszenia, jednak termin ślubu ulegnie zmianie, dajemy możliwość realizacji zaproszeń z nową datą z dodatkowym rabatem.

Niektórzy z Was mimo dosyć odległego terminu ślubu nie są w stanie w najbliższym czasie wręczyć zaproszeń swoim gościom, dlatego dodatkowo dla par, które złożą zamówienie na zaproszenia w naszej pracowni, przygotujemy zawiadomienia ‘Save the date’ w formie elektronicznej, dopasowane graficznie do wybranego wzoru zaproszeń. W ten sposób możecie poinformować swoich gości mailowo bądź też przez social media o Waszym ślubie, tak, aby mogli zapisać sobie datę i wspólnie z Wami świętować w tym pięknym dniu.

W razie pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji sklep@bysimple.pl ♡

 

Całym sercem jesteśmy za akcją #zmienterminnieodwoluj i wspieramy branżę ślubną 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl