Kochani, jesteśmy świadomi, że wiele par znalazło się w trudnej sytuacji w związku z obecnymi wydarzeniami. Doskonale wiemy, jak dużo serca i czasu wkładacie w przygotowania do tego wyjątkowego dnia, dlatego chcemy pomóc Wam najlepiej, jak potrafimy. W związku z tym parom, które wahają się nad zamówieniem zaproszeń przez wzgląd na niepewność co do terminu, ślubu dajemy opcję złożenia zamówienia na zaproszenia z opóźnionym drukiem aż do momentu, kiedy termin ślubu będzie ostatecznie potwierdzony i w 100% pewny. Jeśli będziecie zmuszeni do zmiany terminu ślubu, data zostanie zaktualizowana również na zaproszeniach, a ich realizacja nastąpi w ustalonym indywidualnie terminie.

Dla par, które już zrealizowały u nas zamówienia na zaproszenia, jednak termin ślubu ulegnie zmianie, dajemy możliwość realizacji zaproszeń z nową datą z dodatkowym rabatem.

Niektórzy z Was mimo dosyć odległego terminu ślubu nie są w stanie w najbliższym czasie wręczyć zaproszeń swoim gościom, dlatego dodatkowo dla par, które złożą zamówienie na zaproszenia w naszej pracowni, przygotujemy zawiadomienia ‘Save the date’ w formie elektronicznej, dopasowane graficznie do wybranego wzoru zaproszeń. W ten sposób możecie poinformować swoich gości mailowo bądź też przez social media o Waszym ślubie, tak, aby mogli zapisać sobie datę i wspólnie z Wami świętować w tym pięknym dniu.

W razie pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji sklep@bysimple.pl ♡

 

Całym sercem jesteśmy za akcją #zmienterminnieodwoluj i wspieramy branżę ślubną 

Więcej artykułów

10 topowych trendów ślubnych 2020 – inspiracje

Ślub i przyjęcie weselne to ważne wydarzenia, które na zawsze zapadają w pamięć Pary Młodej i ich bliskich. Nic w tym dziwnego, że Nowożeńcy marzą ...

Wybierz kolor przewodni wesela - inspiracje 2020

Planujecie ślub i wesele i zastanawiacie się, jaki kolor przewodni wesela wybrać? Sprawdźcie najnowsze inspiracje 2020 roku!   Przed Wami wielki dz...