W naszej pracowni powstają nie tylko zaproszenia czy dodatki ślubne. Mamy również przyjemność tworzyć papeterię firmową, różnego rodzaju vouchery czy właśnie zaproszenia na sesje zdjęciowe dla fotografów.  

  

Unikatowe zaproszenia premium

Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność stworzyć unikatowe zaproszenia na sesje zdjęciowe dla wspaniałej fotografki - Aleksandry Galewskiej. Oferta skierowana głównie do kobiet - sesje wizerunkowe, a także bardziej zmysłowe, kobiece. Markę Pani Oli cechuje wysoka jakość, dbałość o szczegóły oraz bardzo dobra obsługa klienta. Stylistyka minimalistyczna w kolorach bieli, czerni oraz beżu. Prosta, elegancka i jednocześnie kobieca - takie też właśnie miały być zaproszenia, które powstały. 


Komplet zaproszeń składał się z karty głównej zaproszenia na sesję, karty informacyjnej oraz karty z informacjami do kontaktu, wszystkie nadrukowane na najwyższej jakości papierze bawełnianym. Zaproszenie zostało ręcznie ozdobione złotą folią, co sprawia, że każde z nich jest na swój sposób inne. Karty zaproszeń przewiązane ręcznie rwanymi wstążkami szyfonowymi w kolorze jasnego beżu, a całość zamknięta w naszej nietuzinkowej kopercie pionowej, wykonanej z papieru o gramaturze 250g. Wnętrze koperty skrywa beżową wklejkę z delikatnym wzorem. 

          

 

Projekt indywidualny - dlaczego warto? 

Dlaczego warto zdecydować się na indywidualny projekt takiej papeterii dla własnej marki? Przed przystąpieniem do projektowania przeprowadzamy rozmowę, która ma na celu dokładne określenie Waszych potrzeb oraz oczekiwań. Chcemy wiedzieć jaka jest Wasza marka, jak chcecie by była odbierana, kim są Wasi klienci i wiele innych. Bardzo ważne jest dbanie o to, aby wszelkie elementy, którymi posługuje się firma, czy to sposób komunikacji w social mediach, logo, reklama, komunikaty, wydruki a nawet obsługa klienta były ze sobą spójne. Dzięki takim działaniom budujemy świadomość marki oraz odpowiedni wizerunek.

Decydując się na indywidualny projekt macie pewność, że to co razem stworzymy będzie w 100% dopasowane do Was i będzie współgrało z Waszym brandem. Staramy się przy każdej realizacji dać z siebie wszystko i stworzyć coś zupełnie niepowtarzalnego, więc jest to gwarancją, że produkty, które otrzymacie będą jedyne w swoim rodzaju, co z pewnością przypadnie do gustu Waszym klientom. 

Jeśli szukacie papeterii czy innych wydruków dla swojej marki, które będą idealnie dopasowane do Was to zapraszamy do kontaktu sklep@bysimple.pl 

Więcej artykułów

Kolor przewodni wesela - zieleń, butelkowa zieleń

Motyw przewodni wesela to temat rozważań każdej przyszłej Młodej Pary. Boho, rustykalny, glamour, retro, nowoczesny - wybierzcie styl wesela, który...

Tasiemki szyfonowe w ponad 40 kolorach w By Simple

Poszukując ozdób i dekoracji na ślub i wesele nie zapominajcie o tym, że to drobne szczegóły wpływają na efekt wow! Takim szczegółem będącym przysł...