Planujesz ślub i marzysz o tym, aby ten dzień był wyjątkowy i niezapomniany? Zadbaj o odpowiednią oprawę wizualną. Dotyczy to nie tylko dekoracji sali weselnej, ale również i zaproszeń. Chcesz zachwycić gości zaproszonych na wesele? Postaw na zaproszenia w kwiaty, które łączą ze sobą delikatność i nowoczesność.

 

Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenie. Nic więc dziwnego, że przyszła para młoda pragnie, aby wszystko było przygotowane perfekcyjnie. Jeśli chcecie zachwycić zapraszanych na uroczystość gości, zadbajcie o odpowiednią formę zaproszeń. Marzycie o uroczystości utrzymanej w eleganckim stylu? Proste zaproszenia ślubne będą strzałem w dziesiątkę! Mogłoby się wydawać, że taka forma nie będzie zbyt atrakcyjna wizualnie - nic bardziej mylnego! Zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym, motywy roślinne oraz inne subtelne zdobienia są weselnym trendem, który zdobywa coraz większe rzesze zwolenników. Stajecie przed wyborem konkretnego modelu zaproszeń? Sprawdźcie, co warto wybrać.

 

Zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym - symbol delikatności i dobrego gustu

Wesele to wyjątkowa uroczystość głównie ze względu na zaproszonych gości - to właśnie najbliższe osoby, które w tym ważnym dniu towarzyszą parze młodej, tworzą wyjątkową atmosferę. Aby w odpowiedni, elegancki sposób zaprosić rodzinę i przyjaciół na ślub i przyjęcie warto zdecydować się na proste zaproszenia ślubne. Dlaczego taka forma będzie lepszym wyborem niż zaproszenia bogato zdobione? Przede wszystkim delikatne i subtelnie zdobione zaproszenia są bardziej czytelne. Minimalizm to również synonim elegancji. Jeśli chcecie zachwycić zapraszanych gości, jednak nie chcecie decydować się na mocno minimalistyczne zaproszenia, zdecydujcie się na zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym. Motywy roślinne cieszą się coraz większym uznaniem. Są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również uniwersalne - zaproszenia w kwiaty wpisują się zarówno w styl glamour, boho, industrialny, jak i klasyczny.

 

 

Zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym - dostosuj wygląd do ogólnego stylu przyjęcia

Zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym zachwycają prostotą, subtelnością i urokiem. Motywy roślinne są na tyle uniwersalne, że bez trudu wpisują się w najbardziej popularne style weselne. Jak dopasować zaproszenia w kwiaty do konkretnej scenerii ślubnej?

 

 

  • styl glamour - jeśli marzysz o wyjątkowo eleganckim przyjęciu, wesele w stylu glamour będzie najlepszym wyborem. Zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym w tym wypadku powinny być delikatne. Z tego względu dobrą opcją będą zaproszenia w kwiaty imitujące odręczny szkic lub te zdobione metodą akwarelową. 
  • styl boho - w tym wypadku zaproszenia ślubne - białe kwiaty będą idealne. Piwonie, magnolie, wrzosy oraz motywy roślinne, które nadają kontrastu i wyrazistości - to główne cechy stylu boho. Zaproszenia w kwiaty tego typu zachwycą obdarowanych, wprowadzając sielankowy klimat. 
  • styl rustykalny - w tym stylu dominują motywy roślinne, prostota i polne kwiaty. Subtelne proste zaproszenia ślubne z motywem drobnych kwiatów, listków i gałązek będą najlepszą opcją, która pozwoli zbliżyć się do natury. 

 

 

Mimo że zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym to zazwyczaj proste zaproszenia ślubne, nie tracą na wyjątkowości - wręcz przeciwnie. Zaproszenia w kwiaty to symbol delikatności, elegancji i uniwersalności - dostosowując motywy roślinne oraz rodzaj zdobienia do stylu, jaki będzie dominował na ślubie, można bez trudu stworzyć piękną, stylową i spójną całość, która sprawi, że wesele na długo zapadnie w pamięć nie tylko pary młodej, ale i zaproszonych gości.

 

Więcej artykułów

Organizacja wesela krok po kroku – kalendarz weselny

Planowanie wesela krok po kroku to spore wyzwanie dla przyszłej Pary Młodej. Ilość spraw, o które należy zadbać, jest bardzo duża, a wraz z rozpocz...